Reportáž z kurzu Project Life – by Diana Majerová

KURZY: REPORTÁŽ Z KURZU PROJECT LIFE

První várku letošních kurzů – aneb zimní turnus – máme za sebou. A nastává rekapitulace. První kurz PL jsme zvládli hned během ledna. Pojďte se se mnou na něj podívat v krátké reportáži ohlédnout a kdo ví, třeba na fotkách uvidíte někoho, koho znáte. Nebo jste tam přímo vy! 🙂

PROJECT LIFE 28.1.2016

Protože PL komunita se nám utěšeně rozrůstá a protože nový rok je ta nejlepší chvíle, kdy začít dokumentovat svůj život, uskutečnil se taky v Praze můj první PL kurz.
Holky samozřejmě nebyly úplné scrapové začátečnice, spíš PL právě objevily, a tak se přišly inspirovat a ujasnit si poslední nejasnosti. A byla s námi i Janča, která nelepí PL, ale klasické scrapové album, takže si udělala vejminek a pustila se rovnýma nůžkama do práce.
Ostatní si vyslechly moje povídání a nejvíc dotazů bylo samozřejmě ohledně tisku a úpravy fotek. Holkám jsem ukázala, jak funguje Picasa a předvedla i PicMonkey. Na závěr jsem jim pustila video, na kterém je vše krásně popsané, a tak si to kdykoliv můžou zopakovat.
Na kurzu PL mě dost bavilo to, že jsem se díky fotkám o holkách dozvěděla trochu víc než na normálních přáníčkových kurzech. Proběhla v podstatě taková malá jednovečerní sonda do jejich životů. Zjistila jsem, že někdo rekonstruuje byt, jinde se odpromovalo nebo se právě narodilo miminko… Přišlo mi to super!
A tady už se můžete podívat, jak vypadaly první výsledky. Vedení kreativních kurzů, to je vždy taková nálož inspirace pro moje vlastní tvoření, že přemýšlím, jestli bych neměla spíš já platit holkám. Kam se hrabe Pinterest… 🙂

Takže díky všem, které jste si přišly zascrapovat do plastových kapsiček, byl to bezkonkurenční večer. Project Life-ové „příště“ bude už 10.3. a přihlásit se můžete tady.
Těším se na vás!
 Další info a článek: tady dady

Akvarelový tutorial Jitky Zajíčkové

2014-03 kurz akvarel_ profilPtaccibezKvetin

Lektorka Jitka Zajíčková, která vede v našem Atelieru K1 kurz Akvarelové malby pro všechny z Vás, se kterými se potkala na některém z kurzů akvarelu, nebo nebo pro vás, kteří jste na ně chtěli jít, ale z nějakých důvodů jste nemohli, připravila jednoduchý návod k malbě.

Kromě odhodlání, vodovek, papíru a štětce nepotřebujete už nic.

Postup diamant FREE-signed

Autorka Jitka Zajíčková, www.zajickova.eu

2015-06 ovoceK1

Pro Paptoys blog Vlaďka, červen 2015

Hrátky s razítky – scrapbooking

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

Úžasně relaxační kurz v našem Atelieru K1. Naučíte se kouzlit s barevnými poduškami, razítkovat vícebarevně, razítkovat odraz na hladině, razítkovat 3D a lektorka Kačk hromasová vám předá ještě spoustu dalších užitečných rad jak tu spoustu scrapbookových pomůcek používat.

Celý příspěvek

Hrátky s inkousty – scrapbooking v Atelieru K1

hratky_s_inkousty-scrapbooking

 

 

 

 

 

 

 

 

Scrapbooking není jen technika, ze které se vyrábějí ozdobné stránky do fotoalb. S pomocí všech kouzelných drobností, razítek, pudrů, stužek, razidel a v neposlední řadě krásných papírů můžete vyrábět také přáníčka, dárkové karty a podobně. Jak zacházet s různými typy inkoustů a spoustů tipů se dozvíte na našem kurzu v Atelieru K1, který se bude konat tuto středu 19.6.2013 od 17:30. Celý příspěvek

Claycraft – růžičky jako živé

 

 

 

 

 

 

Dnes jsem se v našem Atelieru K1 měla možnost zůčastnit kurzu s novinkou na našem trhu, s polymerovou hmotou Claycraft. Pod vedením lektorky Lucky Faltýnkové (www.increativ.cz) jsme z ní vyráběli růže. Podle slibu byly opravdu jako živé, chce to jen malinko trénovat… Celý příspěvek