Šicí kufřík – dárek pro Verunku

šicí_kufr_paptoys_blog

 

 

 

 

 

 

 

 

Na tento skvělý nápad na vánoční  dárek pro holčičku mně přivedla Magráta Alice, která má dvě holčičky. Zakoupily jsme překrásné papírové kufříky s motivem švadlenky od Evy Chupíkové. A pak už jsem jen vesele obrážela galanterie a snášela na hromadu spoustu šicích nezbytností.

Podle našich zkušeností s Alicí se ceny v galanteriích mohou velmi lišit! Do kufříku jsem Verči pořídila jehly – tupé pro začátečnické šití, hezké perleťové špendlíky, barevné zicherky (jéééé), perlovky a bavlnky na vyšívání – na začátečnické šití jsou také vhodnější než nitě, krejčovský metr, růžový zip, růžový  a oranžový suchý zip, třpytivé velurové nitě, nalepovací hvězdičky, našívací květinky a růžičky a motýlky, pytlík barevných knoflíků, barevné stuhy, plastové obrázky na vyšívání křížků, papírové předlohy na totéž – skvělé, nekroutí se jako látka, kousky kanavy a barevné plsti…

… a ještě spousta skvělých věcí by se dala přidat – vyšívací kroužky, háčkovací háček, bambulkovač, tvořítko na splétání dutinek, kniha Jane Bullové – Šikulka….

Paptoys Blog, Vlaďka, 12/2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..