Věnečky – kruhy z lepenky

V našem e-shopu najdete krásné lepenkové kruhy. Kruh je báječný tvar a přímo vyzývá k tvorbě věnečků a tak jsem také podlehla a tři kousky vyrobila. Snad vás budou inspirovat.

 

Rozetkový věnec, ten jsem si užila! Vybrala jsem si krásné papíry, laděné do růžova a použila jsem rozetkovou vyřezávací šablonu a big-shot. Pak jsem strávila dva večery spoustou skládání a lepení rozetek. K věnci jsem rozetky přilepila tavnou pistolí a dozdobila je plstěnými lístečky ve dvou barvách.

Stálo to z ten čas, věnec je parádní!

 

 

 

Druhý věnec, romantika. Vytahala jsem nasyslené zásoby všemožných dekorací. Velké papírové růže jsou z trhu  z chráněné dílny, vedle toho jsou látkové kytičky, papíroví motýlci (také z našeho e-shopu) a pak srdíčka vyrobená ze smršťovací folie.

 

 

Věnec z proužků papírů. Stejnou techniku už jsem použila na adventní věnečky (článek najdete zde). Ale poslední kroužek už je tak malý, že mi všechny ostatní dekorace na něj přišly moc veliké. A těch zbytků krásných papírů mi bylo líto nevyužít :-). Lesku jsem mu dodala samolepícími korálky.

A líbil se i Matesovi:-)

 

V balení jsou 3 kusy a středový kruh, každý jinak veliký.

     

Paptoys blog, Vlaďka, 2018-01

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.